اردوگاه کشوری میرزا کوچک خان جنگلی رامسر


عنوان اردوگاه :

اردوگاه کشوری میرزا کوچک خان جنگلی رامسر

عنوان اردوگاه :

اردوگاه کشوری میرزا کوچک خان جنگلی رامسر

آدرس : استان مازندران - رامسر - کیلومتر 5 جاده چابکسر
آشنایی با مجتمع فرهنگی اردویی میرزا کوچک خان رامسر و امکانات آن. پذیرش اردو بصورت اینترنتی. مشاوره برگزاری اردو در شمال.
اردوگاه میرزا کوچک خان رامسر: این مجتمع فرهنگی اردویی که بین رامسر و تنکابن در شمال کشور ایران واقع شده از یک طرف به دریای خزر و از طرف دیگر به جنگل های سرسبز منتهی میشود.
مجتمع فرهنگی اردویی یا اردوگاه کشوری میرزاکوچک خان جنگلی رامسر یکی از زیبا ترین اردوگاههای جهان است که انصافا همه شرایط خوب را برای یک اردوی چند روزه در خود جمع کرده است
اردوگاه میرزاکوچک خان جنگلی رامسر بدلیل واقع شدن در ساحل دریای خزر و سرسبزی کوه رفیع پشت آن بیشتر در تابستان که فصل شناست پر طرفدار و جذاب است و در فصول دیگر مخصوصا پائیز و زمستان تقریبا کمتر مراجع دارد و این در حالیست که برای اردوگاههای تهران و اصفهان چنین نیست.
اردوگاه رامسر مثل کل منطقه شمال کشور در تابستان پر رونق و شلوغ است بطوریکه باید برای برگزاری اردو در این اردوگاه از ماهها قبل جا رزرو کرد
اردوگاه میرزا کوچک خان رامسر نیز مثل بقیه اردوگاههای کشوری از امکانات و تجهیزات بسیار خوبی برخوردار است و دهها سال است که میزبان انواع و اقسام اردوهای گوناگون از سراسر کشور بوده و هست.
برای اردوهایی که بیشتر برنامه هایشان متمرکز است مثل المپیادهای علمی و هنری و فنی و برای مسابقاتی که باید در مکانی واحد و بدون امکانات و تجهیزات خاصی برگزار شود محیط مصفای اردوگاه میزا کوچک خان رامسر شرایط بسیار خوب و مناسبی را فراهم نموده است.
این اردوگاه در فضای 45 هکتاری دارای دو بخش ساحلی و جنگلی دارای سوییت های خانوادگی ، بالغ بر 50 واحد ،20 واحد خوابگاهی در 4 فصل با ظرفیت روزانه 600 نفر خوابگاهی و 1500 نفر چادر در خدمت عموم دانش آموزان و مردم است. رویکرد این مجموعه بزرگ اردویی حرکت در مسیر برنامه های تحول بنیادین است. استخر سرپوشیده با فضای اسخر ،سونا ،بدنسازی و پارکینگ بالغ بر2 هزار متر مربع  با انکاناتی شامل فضای حوضچه حدود 400 متر مربع با ظرفیت 70 نفر دارای 8 دوش ،4 سرویس بهداشتی،4 فضای تعویض لباس و 70 کمد از امکانات ورزشی این اردوگاه است. سالانه بالغ بر 80 هزارنفر روز شامل دانش آموز،دانشجو ،فزهنگیان از خدمات این اردوگاه استفاده می نمایند. دو طرح سالم سازی اردوگاه نیز ویژه بانوان و آقایان با 8 ناجی در طول تابستان از 9 صبح لغایت 19 عصر در خدمت عموم مردم است. باغی به مساحت 2 هکتار با 600 اصله درخت،300 نهال خرمالو راه اندازی همچنین بیش از 800  اصله درخت تزیینی در فضای اردوگاه کاشته شده است.
 

جستجوهای مرتبط : اردوگاه رامسر،رامسر اردوگاه میرزا کوچک خان،اردوگاه چمران رامسر،اردوگاه های رامسر،رزرو اردوگاه ،رامسر،سایت اردوگاه رامسر،اردوگاه دانش اموزی رامسر،اردوگاه دانش آموزی رامسر،آدرس اردوگاه رامسر،اردوگاه میرزا کوچک خان جنگلی رامسر،اردوگاه سردار جنگل رامسر،اردوگاه میرزا کوچک خان رامسر،اردوگاه ميرزا كوچك خان رامسر،اردوگاه میرزا کوچک رامسر،اردوگاه کشوری رامسر،لیست اردوگاه های رامسر
 


خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
6.4/10 (تعداد آرا 78 نفر )
دانلود فلش پلیر
آخرین مقالات
اهداف برگزاری اردو
اهداف یک آموزشگاه از برگزاری اردو چیست؟ چرا دانش آموزان را به اردو می بریم؟ اهداف برگزاری انواع اردوهای دانشجویی ، ورزشی ، جهادی ، علمی ، تربیتی چیست؟
اردوی خدمت رسانی کار
آشنایی با اردوهای خدمت­رسانی کار ،ضرورت و اهداف اردوهای خدمت­رسانی کار ، اهداف عینی ­تر اردوهای خدمت­رسانی کار و عوامل انگیزشی موجود برای همکاری دانش­ آموزان
تشکیل اردوهای تابستانی دانش‌آموزان
برگزاری اردوهای دانش آموزی در سال 53 ، تصویری خاطره انگیز از نحوه برگزاری اردو در آن ایام و طرز فکر و عمل اردویی مربیان و متصدیان امر.
سخنی پیرامون اردوهای یک روزه دانش آموزان دبستانی
سخنی پیرامون اردوهای یک روزه دانش آموزان دبستانی و نکات برگزاری اردو برای دبستانی ها. برگرفته از مجله قدیمی تربیت.