اخبار :

برگزاری جلسه مشاوره فناوری اطلاعات و ارتباطات اردوگاه کشوری شهید بهشتی شنبه 7 بهمن 1391
   مدیران هوشمند اردوگاه کشوری شهید بهشتی اصفهان ، که همیشه پیشتاز عرصه فناوری و تکنولوژی بوده و هستند ، با حضور در دفتر شرکت توسعه مجازی ، طراح وب سایت این اردوگاه و شرکت برگزیده جشنواره وب ایران ، نسبت به ایجاد زیر ساخت های فناوری اطلاعات و ارتباطات این مجموعه ارزشمند ، گفتگو و تبادل اطلاعات نمودند. جناب آقای مهندس اسماعیلی ، ریاست محترم اروگاه ، با تاکید بر به روز شدن خدمات آن مجموعه فرهنگی و با عنایت به لزوم روزآمد کردن ابزارهای ارتباطی با مخاطبان اردوگاه که عموما از قشر فرهنگی و فرهیخته اردوگاه می باشند ، خواستار ارائه راهکارهای عملی شدند.
    جناب آقای عبدالرحمن ربیعی ، مدیریت شرکت توسعه مجازی نیز ضمن ابراز خورسندی از حضور ایشان در این جلسه و تقدیر از مدیران اردوگاه به واسطه توجه به این امر خطیر پاره ای توضیحات نسبت به فعالیت ها و سوابق شرکت مذبور ارائه نمودند. سپس جناب آقای مهندس ربیعی ، برخی از ابزارهای تحت وب مورد استفاده در شرکت توسعه مجازی را نمایش داده و با بیان این موضوع که سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان ، امروزه جزء ملزومات اصلی اردوگاه می باشد ، به بیان دیدگاه های خود در ارتباط با این موضوع پرداختند و پس از برگزاری جلسه مشاوره و نیازسنجی سازمان اردوگاه کشوری شهید بهشتی اصفهان و پرتال پارس ، اهم نیازهای این سازمان دستیابی به مکانیزم اطلاع رسانی تحت وب و آنلاین به منظور اطلاع رسانی کارآمد و سریع ، مطرح گردید.
   کارشناسان فنی اردوگاه کشوری شهید بهشتی اصفهان اعلام داشتند که قبلا از دیگر روش های اطلاع رسانی استفاده نمودند ولی این راهکارها نتوانسته به اهداف مورد نظر مدیران سازمان جامه عمل بپوشاند. نارضایتی از روش های قبل از آن جا نشأت گرفته که از یک سو اطلاع رسانی سنتی علاوه بر محدودیت های زمانی و مکانی و عدم پوشش کامل اطلاعاتی ، هزینه سرسام آوری نیز به همراه خود دارد. همچنین این روش ها وقت و انرژی نسبتاً بالایی را از سازمان تلاف می نماید. 
    لذا این سازمان قصد دارد به منظور گسترش جامعه هدف و تسهیل و تسریع در امر اطلاع رسانی ، دست به `بازطراحی` پورتال اینترنتی اطلاع رسانی بزند. به همین دلیل بود که این سازمان اقدام به تحقیق و شناسایی شرکت طراح وب و پیاده سازان پرتال اطلاع رسانی نمود. امکانات پایه مدیریت محتوای وب سایت در این پورتال به خوبی و با کاربری بسیار ساده و آسان قابل استفاده است.
   در این طراحی این وبگاه اینترنتی قابلیت های ساختار سازی سازمانی همچون چارت سازمانی ، معرفی پرسنل و... در دسترس قرار داده شده تا به بهتین وجه ممکن بتواند ساختار سازمانی را نمایش دهد. از آنجایی که یکی از اهداف طراحی پورتال اینترنتی حاضر ، انتشاز محتوا و اخبار است. ماژول های ویژه در همین راستا در این وب سایت اینترنتی تمهدیدات ویژه ای مورد نظر قرار گرفته است. بهره مندی از قابلیت های ویژه به منظور تسهیل در تعامل دوسیه ، از دیگر ویژگی های مدنظر در طراحی وب سایت اینترنتی مورد اشاره می باشد.
   یکی از نقاط حائز اهمیت در طراحی وب سایت اینترنتی این سازمان فرضی ، توانایی دریافت انوع دیتا بوسیله فرمساز داینامیک و تنظیم گزارشهای پویا بوده و ماژولهای کارآمدی همچون ایفرم داینامیک و گزارش ساز پویا که امکان ساخت هر فوع فرم با هر نوع اقلام دیتا را از یک سو ارائه نموده و از سوی دیگر این قدرت را به مدیران سایت خواهد داد که بتوانند انواع گزارشات مورد نظر را بر اساس شروط نامحدود و حالات مختلف نامحدود ، با هر نوع مرتب سازی و فیلترگذاری را از طریق گزارش ساز پویا که بدون نیاز به دانش فنی وب و برنامه نویسی ، تنظیم و ارائه نمایند
   به دلیل اینکه مدیریت و وبمستری سایت را چندین نفر با سطوح دسترسی متفاوت عهده دار خواهند بود این امکان در طراحی پرتال اینترنتی این مجموعه ، فراهم آماده تا توزیع مدیرت به درستی و با کوتاه ترین مسیر ممکن به صورت قوی ، دقیق و ایمن صورت گیرد. در راستای تامین هر چه بیشتر امنیت این وب سایت ، کارکرد های قوی نظارتی و لایه های متعدد امنیتی در طراحی این وب سایت اینترنتی لحاظ شده است.
امکان عضوگیری و مدیریت اعضا از دیگر مواردی است که در این طراحی وب سایت اینترنتی لحاظ شده است.


خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
دانلود فلش پلیر
آخرین مقالات
اهداف برگزاری اردو
اهداف یک آموزشگاه از برگزاری اردو چیست؟ چرا دانش آموزان را به اردو می بریم؟ اهداف برگزاری انواع اردوهای دانشجویی ، ورزشی ، جهادی ، علمی ، تربیتی چیست؟
اردوی خدمت رسانی کار
آشنایی با اردوهای خدمت­رسانی کار ،ضرورت و اهداف اردوهای خدمت­رسانی کار ، اهداف عینی ­تر اردوهای خدمت­رسانی کار و عوامل انگیزشی موجود برای همکاری دانش­ آموزان
تشکیل اردوهای تابستانی دانش‌آموزان
برگزاری اردوهای دانش آموزی در سال 53 ، تصویری خاطره انگیز از نحوه برگزاری اردو در آن ایام و طرز فکر و عمل اردویی مربیان و متصدیان امر.
سخنی پیرامون اردوهای یک روزه دانش آموزان دبستانی
سخنی پیرامون اردوهای یک روزه دانش آموزان دبستانی و نکات برگزاری اردو برای دبستانی ها. برگرفته از مجله قدیمی تربیت.