خدمات ایران اردو

خدمات ایران اردو

رایج ترین خدمات ایران اردو، برگزاری اردوهای چند روزه دانش آموزی در سراسر کشور و در اردوگا های موجود می باشد.
  • برگزاری اردوی دانش آموزی :
رایج ترین خدمات ایران اردو، برگزاری اردوهای چند روزه دانش آموزی در سراسر کشور و در اردوگا های موجود می باشد. در این زمینه ایران اردو، امکان ارائه خدمات در تمامی مراحل اردو می باشد و حتی در پاره ای از موارد، اتوبوس با حضور در محل مدرسه، دانش آموزان را سوار کرده و پس از پایان اردو نیز در همان مکان دانش آموزان را تحویل خواهد داد.
  • برگزاری اردوی دانشجویی :
یکی از انواع اردوهای مرسومی که با برنامه ریزی دانشگاه ها و یا تشکل های دانشجویی برگزار می گردد، ادوهای دانشجویی است که معمولا با اهداف بازدید از موزه ها، اماکن، مراکز علمی و پژوهشی و گهگاه فعالیت های فرهنگی انجام می گیرد. در این زمینه نیز شرکت برگزاری اردوی الرحمن، مکانی را متناسب با نیاز دانشجویان فراهم آورده و برنامه ریزی دقیقی را به این منظور انجام می دهد.
  • برگزاری مسابقات ورزشی :
معمولا برای برگزاری مسابقات، لازم است تا تیم های ورزشی، در مکانی مشخص، گرد هم آمده و ضمن فراهم آمدن امکانات رفاهی از قبیل وسایل خواب و استراحت، می بایست غذای متناسب برای تیم های ورزشی تهیه گردد تا از سنگینی ایشان در حین مسابقات پیشگیری گردد. در کنار همه اینها، وجود امکانات ورزشی مورد نیاز برای برگزاری مسابقه نیز از پارامترهای مهم این مسابقات است. یکی دیگر از خدمات ایران اردو، برگزاری مسابقات و برنامه ریزی مدون آن و فراهم آوردن امکانات مورد نیاز آنهاست.
  • برگزاری انواع همایش و کنفرانس :
معمولا همایش های کشوری باید در شهرهایی از قبیل تهران، برگزار شود که مرکزیت داشته و حضور شرکت کنندگان در همایش به آسانی امکان پذیر باشد. در این زمینه ایران اردو علاوه بر در اختیار داشتن سالن های همایش مجهز در جای جای کشور، امکانات رفاهی برای استراحت و اسکان را نیز به شرکت کنندگان ارائه می کند تا بدون هیچ دغدغه ای بتوانند در این همایش حضور یافته و حداکثر بهره را از آن برند.
  • برگزاری دوره های ضمن خدمت :
سازمان ها، ارگان ها و شرکت ها، هر از گاهی احساس نیاز می کنند که لازم است یک سری دوره های ضمن خدمت برای ارتقاء سطح علمی و دانش تجربی پرسنل خود برگزار کنند و موجبات آشنایی بیشتر شرکت کنندگان را فراهم آورند. در همین زمینه، ایران اردو، برگزار کننده دوره های آموزش ضمن خدمت بوده و امکاناتی از قبیل سالن همایش، کلاس های آموزشی و اتاق جلسات، در کنار امکانات رفاهی دیگر از قبیل خوابگاه و فراهم آوردن وعده های غذایی را به عهده می گیرد تا انرژی برگزار کنندگان دوره های آموزش ضمن خدمت مصروف محتوای دوره گردد تا حواشی آن.
  • برگزاری اردوی پرسنلی :
خیلی از سازمان ها و شرکت ها با بردن پرسنل خود به اردوهای تفریحی، علاوه بر رفع خستگی همکاران شان، سعی در ایجاد انگیزه کاری در ایشان داشته و به کمک این برنامه، همدلی بیشتری را برای سازمان شان به ارمغان می آورند. اما برگزاری این اردوها در کنار مزایای فراوان آن، خیلی حساس می باشد. چرا که در صورت بروز ناهماهنگی، می تواند نتیجه ای عکس به همراه داشته باشد. برای همین نیز ایران اردو مبتنی بر تجربه طولانی خود در برگزاری اینگونه برنامه ها، به ساری سازمان ها، ارگانها و شرکت ها آمده و در برگزاری آبرومند اینگونه اردوها کمک خواهد کرد.
  • برگزاری اردوی فرزندان پرسنل یک سازمان :
یکی از کارهای مهمی که علم مدیریت به اثبات رسانده، تاثیر روانی خانواده و نگرش اعضای خانواده، نسبت به محل کار اعضای خانواده و به ویژه نگاه فرزندان به محیط کار پدر و مادر می باشد. چرا که نگرش مثبت ایشان، در میزان کارایی فرد تاثیری به سزا دارد. در همین راستا نیز، سازمان ها برای ارائه مشوق های کاری، فرزندان پرسنل را به اردوهای تفریحی می برند، تا موجبات دلگرمی خانواده را فراهم آورده باشند. برای همین نیز، ایران اردو، با ارائه پیشنهادات مختلفی به سازمان ها و ارگان ها، زمینه ساز برگزاری اینگونه اردوها می گردد.
عبدالرحمن ربیعی
 
عبدالرحمن ربیعی
تعداد مقالات 14 عدد

ارسال نظر:
ارسال
نظرات کاربران:
خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
دانلود فلش پلیر
آخرین مقالات
اهداف برگزاری اردو
اهداف یک آموزشگاه از برگزاری اردو چیست؟ چرا دانش آموزان را به اردو می بریم؟ اهداف برگزاری انواع اردوهای دانشجویی ، ورزشی ، جهادی ، علمی ، تربیتی چیست؟
اردوی خدمت رسانی کار
آشنایی با اردوهای خدمت­رسانی کار ،ضرورت و اهداف اردوهای خدمت­رسانی کار ، اهداف عینی ­تر اردوهای خدمت­رسانی کار و عوامل انگیزشی موجود برای همکاری دانش­ آموزان
تشکیل اردوهای تابستانی دانش‌آموزان
برگزاری اردوهای دانش آموزی در سال 53 ، تصویری خاطره انگیز از نحوه برگزاری اردو در آن ایام و طرز فکر و عمل اردویی مربیان و متصدیان امر.
سخنی پیرامون اردوهای یک روزه دانش آموزان دبستانی
سخنی پیرامون اردوهای یک روزه دانش آموزان دبستانی و نکات برگزاری اردو برای دبستانی ها. برگرفته از مجله قدیمی تربیت.